niedziela, 8 kwietnia 2012

Venus in Furs - The Velvet UndergroundNiestety małe problemy techniczne i brak internetu przeszkodziły mi w zamieszczeniu tego postu na czas, ale nareszcie jest :) No i cóż, znowu o butach…. Tym razem kowbojki. Pierwotnie mialy służyc do jazdy konnej i być robione z krowiej skóry. Jednak szybko zainteresował się nimi świat i zaczęto do ich produkcji używaż innych skór, także tych egzotycznych jak krokodyla czy skóra węża.

Ja w kowbojkach zakochałam się w 2000 roku dzięki filmowi Curtisa Hansona Cudowni chłopcy. Chyba każdy kto chodz trochę pamięta ten film, przypomni sobie scenę kiedy kamera schodzi pod uniwersyteckie ławki i widzimy piękne czerwone kowbojki Katie Holmes (niestety google nie uważają tej sceny za ważną i nie mogłam znaleść żadnych zdjec…ahhh….). Od tego czasu nie mogłam przestać myśleć o tych butach i po 12 latach nareszcie je mam. Cóż, może nie są czerwone, ale i tak je kocham, bo przecież nic nie jest idelne :)

Unfortunately because of a small technical problems and lack of internet  I couldn't post it before, but i finally do. So, will be again about shoes .... This time the Cowboy boots. Originally they were made to used them for horse riding and they should be made ​​from cow skin. However they start to be more and more popular in whole world not only for horse riding :)
I fell in love in Cowboy boots because of Curtis Hanson movie -  Wonder Boys. I still remember Katie Holmes with her red boots. My aren't red but for me they are the most beautiful :)
1 komentarz:

 1. Hi Charlotte,

  Nice blog. We love it.

  We’ve been taking note of your style and we've come to be wonderfully addicted to it.
  We'd like to invite you as our 1st group of fashionista to join WhatIWear in a conquest to inspire the world,changing one wardrobe at a time.

  Click HERE to become a member - www.whatiwear.com
  Or check our blog at blog.whatiwear.com

  --
  Here are some members who have already joined us.
  Anastasia Siantar - brownplatform.com
  Andree Judd - avantgardien.tumblr.com
  Willabell Ong - paledivision.blogspot.com
  Marie Hamm - themavenpost.blogpost.com
  Paris & London - themadtwins.blogspot.com
  Alyssa Lau - theordinarypeoples.blogspot.com
  Nadine Drexler - whengreengrasswasyellowonpictures.com
  White Lace - whitelace.ro
  Becka Häggblom - sunshineinnorth.blogspot.com
  Michalina Z - stook-pook.blogspot.com
  Jessica C - westmountfashionista.com
  Claradevi Handriatmadja - luce-dale.com

  OdpowiedzUsuń